LED COB  STRIP  48V DC 7,5W/M 6500K 675LM/M IP20 8mm Ra90 480LEDS/M 20M REEL 3YRS
Click to enlarge
Το προϊόν είναι διαθέσιμο για παραγγελία. Αποστολή εντός 10 εργάσιμων ημερών.
Πρόσθεσε στην λίστα επιθυμιών
Κωδικός προϊόντος: 48759065C20M
Share:
  • Περιγραφή
  • Shipping & Delivery
Περιγραφή